Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Płyn zimowy do spryskiwaczy -gdzie tanio kupić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Płyn zimowy do spryskiwaczy -gdzie tanio kupić

    I stało się. Dzisiaj moja 5 letnia Centra Futura po nocy na mrozie powiedziała koniec. Po lekturze tego wątku dochodzę do wniosku,że w poniedziałek w sklepie mam brać co będzie korzystnie cenowo, bo Centra, Varta itd to teraz jedno i to samo? Dobrze rozumuje, czy celować w jakiej konkretne firmy?

  • #2
    Płyn zimowy do spryskiwaczy -gdzie tanio kupić

    Witam
    Poszukuję miejsca w centralnej Polsce gdzie mogę tanio kupić płyn do spryskiwaczy oczywiście zimowy w ilości 200-300L. Interesuje mnie jedynie zakup na fakturę najchętniej w baniakach 5L. Mój obecny dostawca chyba oszalał z ceną bo za 5L ceni 11,68 netto. Czy faktycznie ceny płynów tak wzrosły bo na allegro nie znalazłem taniej niż 8,50 netto.
    Będę wdzięczny za każde info. Nie musi być jakiś z górnej półki. Ważne żeby był do około -20 C. Pozdrawiam
    Wyprzedaż garażowa
    Różności od książek przez budowlankę po części moto

    https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytko...e=60&offset=60

    Większość ofert dla OCP do negocjacji :P

    Komentarz


    • #3
      uderz do producenta
      pozdrawiam Adam
      Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


      Spontany Katowickie

      Komentarz


      • #4
        Zobacz w Organice.
        Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

        Komentarz


        • #5
          ciężko będzie Ci taniej kupić, może przy większym zakupie stargujesz jeszcze 20-30gr na opakowaniu 5L.
          Ceny od stycznia 2014 poszły w górę - dlaczego? Ponieważ weszła ustawa która zabrania sprzedawania zimowego płynu na bazie metanolu (jak to było do grudnia 2013 włącznie)
          AUTOFAB - Nowe części do Twojego auta

          www.AUTOFAB.pl Oleje Millers, Liqui Moly, Motul, Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, Orlen, Lotos
          Felgi JR, zawieszenia obniżające, kosmetyki Meguiars, Shiny Garage, TuningKingz, Poorboy's oraz wiele innych

          Komentarz


          • #6
            DJ MŁODY, Pytałem się u kilku lokalnych tzn w Zgierzu, Ozorkowie I Łodzi to minimalne ilości jakie sprzedają to 1000L w beczko-palecie. A w opakowaniach 5L mają ceny detaliczne chyba że kupię 5000 szt. Wtedy nawet oferują transport za darmo.

            [ Dodano: Nie 23 Lis, 14 21:33 ]
            Fabian LDZ, Dzięki za to info. Szkoda że się teraz o tym dowiedziałem tak bym w zeszłym roku zrobił zapas. Pozdrawiam
            Wyprzedaż garażowa
            Różności od książek przez budowlankę po części moto

            https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytko...e=60&offset=60

            Większość ofert dla OCP do negocjacji :P

            Komentarz


            • #7
              peb, jedź do biedronki i kupisz bardzo dobry płyn ( Organika ) w całkiem niezłej cenie 13 pln brutto/4l.
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #8
                kowal 2002, mówisz, że dobry bo tak przechodziłem dziś obok tego i się zastanawiałem nad nim bo kupiłem w realu a tak zajeżdża nim, że muszę okno otworzyć iw wywietrzyć
                Mike

                Komentarz


                • #9
                  michal_octavia, używam już chyba 3 rok z rzędu i robię zawsze zapas tak by mieć go także na lato. Śmierdzi najmniej ze wszystkich jakie używałem ( a było tego trochę ).
                  Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                  Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                  Komentarz


                  • #10
                    W Castoramie jest zimowy do -22 po 9,87zł
                    Octavia ASZ/RS
                    Jetta A5

                    Komentarz


                    • #11
                      Biedronka bierze płyny od 3 dostawców. Trzeba sprawdzać na kontr-etykiecie, kto wyprodukował. Jak trafi się produkt Organiki, to można śmiało brać!

                      Komentarz


                      • #12
                        W E.Leclerc-ku jest płyn Sylen w promocji 5l za 13zł
                        Załączone pliki
                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz


                        • #13
                          Lidl, 15 zł brutto za 5 litrów.
                          Uzywam od paru lat, z roku na rok drożej... Ale skuteczny.

                          M.
                          666 4U

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez michal_octavia
                            bo kupiłem w realu a tak zajeżdża nim
                            zajeżdża to mało powiedziane, ....... wie czego oni tam nalali ale tlenu po pryśnięciu brakuje :diabelski_usmiech
                            peb,
                            Just a moment...
                            Marcin



                            My ©koda is fantastic

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez piotrek_os
                              W E.Leclerc-ku jest płyn Sylen w promocji 5l za 13zł
                              Nie polecam tego płynu, jest taki sobie, zostawia smugi, również nie polecam płynu z Biedronki,Aura czy cos takiego, w Passacie załatwiłem sobie lakier, wypaliło bezbarwny, zostawiło smugi (zacieki) nie do usunięcia.
                              czarna perła

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez slawciol
                                Zamieszczone przez piotrek_os
                                W E.Leclerc-ku jest płyn Sylen w promocji 5l za 13zł
                                Nie polecam tego płynu, jest taki sobie, zostawia smugi, również nie polecam płynu z Biedronki,Aura czy cos takiego, w Passacie załatwiłem sobie lakier, wypaliło bezbarwny, zostawiło smugi (zacieki) nie do usunięcia.
                                Pierwsze słyszę. Używałem tego płynu na 3 Octaviach i nigdzie nic lakieru nie ruszyło...
                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                Komentarz


                                • #17
                                  ja leje tylko sonax, fakt nie jest tani bo ok 20zl za banke ale nie smierdzi wogole, nie zostawia smug, maziakow.
                                  Prowadzi NaviExpert Lifetime
                                  Ostrzega Yanosik
                                  Nagrywa Vicovation TF-2 EZ

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez piotrek_os
                                    Zamieszczone przez slawciol
                                    Zamieszczone przez piotrek_os
                                    W E.Leclerc-ku jest płyn Sylen w promocji 5l za 13zł
                                    Nie polecam tego płynu, jest taki sobie, zostawia smugi, również nie polecam płynu z Biedronki,Aura czy cos takiego, w Passacie załatwiłem sobie lakier, wypaliło bezbarwny, zostawiło smugi (zacieki) nie do usunięcia.
                                    Pierwsze słyszę. Używałem tego płynu na 3 Octaviach i nigdzie nic lakieru nie ruszyło...
                                    No niestety taki mi się trafil. Regulowalem spryski i dosyc duzo się nalało. Nie spłukałem wodą i tak już zostało. Passatem teraz jeździ kolega. Jak go spotkam zrobie fotki dla niedowiarków.
                                    czarna perła

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      adamusek,
                                      Zgadzam się z koledą ja też stosuje sonaxa ale koncentrat 1l za 12zł.
                                      Jordi

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        peb, Podjedź do Makro - kupowałem niedawno około 9zł brutto. - 2 palety tego mieli.
                                        SATYNOWA O2 Tour
                                        Z pozdrowieniami
                                        Bartek

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Z tym z Biedronki, ale co prawda letnim, to też się "pokłóciłem" jak nie mogłem szyby przedniej doczyścić w miejscach gdzie wycieraczki jej nie omiatają, został matowy nalot na szkle, który z godzinę usuwałem z szyby. Wcześniej nie było z nim takich cyrków. Widać przycinają na wszystkim.
                                          Przerzuciłem się na Sonax i na razie jestem zadowolony.
                                          Pozdrawiam,


                                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            witam
                                            kupiłem płyn zimowy 5L chyba za 13,50pln w OBI NIE POLECAM śmierdzi że się jechać nie daje , w kabinie wali alkoholem aż w gardle piecze , na pewno przy pierwszej kontroli policyjnej alkomat będzie zastosowany
                                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez spj
                                              Z tym z Biedronki, ale co prawda letnim, to też się "pokłóciłem" jak nie mogłem szyby przedniej doczyścić w miejscach gdzie wycieraczki jej nie omiatają, został matowy nalot na szkle, który z godzinę usuwałem z szyby. Wcześniej nie było z nim takich cyrków. Widać przycinają na wszystkim.
                                              Przerzuciłem się na Sonax i na razie jestem zadowolony.
                                              A ja się zastanawiałem od czego mam taki nalot na przedniej szybie tam gdzie wycieraczki nie zbierają :evil:

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Co do Sonaxa to ja brałem gotowy płyn, bo wydawało mi się, że branie koncentratu i mieszanie go z wodą destylowaną (bo zwykła jest w sumie zanieczyszczona) wyjdzie mi na to samo, a więcej kombinowania z proporcjami. A jak pomyślę, że żona miała by dolać w odpowiednich proporcjach, to zdecydowanie wziąłem gotowy płyn.
                                                Dodatkowo zimowy Sonax XTREME jest ważny bezterminowo, tak wyczytałem na etykiecie, więc można zrobić większe zapasy.
                                                Pozdrawiam,


                                                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Do mojego białego busa wlałem latem płyn z Biedronki i do dziś z lakieru nie mogę usunąć przebarwień :evil:

                                                  Nie wiem jak zimowy ale nie będę ryzykował.
                                                  Teraz stosuje Autoland lub z orlenu i z lakierem nic się nie dzieje.
                                                  Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                                  http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X